0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Перфоратор Black&Decker SDS-Plus, 800 Вт, 3.4 Дж (BEHS02K)

Перфоратор Black&Decker SDS-Plus, 800 Вт, 3.4 Дж (BEHS02K) – BLACK&DECKER
Перфоратор Black&Decker SDS-Plus, 800 Вт, 3.4 Дж (BEHS02K) – BLACK&DECKER (вид 1)

Перфоратор Black&Decker SDS-Plus, 800 Вт, 3.4 Дж (BEHS02K)

В наявності
Код: 179643
1
Виробник: BLACK&DECKER
8 539 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Перфоратор Black&Decker SDS-Plus, 800 Вт, 3.4 Дж (BEHS02K)

Перфоратор Black&Decker SDS-Plus, 800 Вт, 3.4 Дж (BEHS02K)

Перфоратор Black&Decker SDS-Plus, 800 Вт, 3.4 Дж (BEHS02K) - це потужний і надійний інструмент, який ідеально підійде для будівельних та ремонтних робіт. Цей перфоратор може працювати в трьох режимах, включаючи свердління, відбивання та свердління з відбиванням.

Технічні характеристики:

  • Потужність: 800 Вт
  • Енергія удару: 3.4 Дж
  • Число обертів: 0-1200 об/хв
  • Число ударів: 0-5100 уд/хв
  • Діаметр свердління (бетон): до 26 мм
  • Діаметр свердління (сталь): до 13 мм
  • Діаметр свердління (дерево): до 30 мм
  • SDS-Plus ударний механізм

Особливості:

  • Переключення між трьома режимами: свердління, відбивання та свердління з відбиванням
  • Ергономічна рукоятка для зручності під час роботи
  • Система антивібрації зменшує перенапруження під час використання
  • Механізм автоматичного зміщення вугільних щіток збільшує термін служби мотора
  • SDS-Plus система швидкої заміни насадок для зручності під час роботи
  • Вага перфоратора всього 2,5 кг, що забезпечує комфортну роботу для користувача

Купіть перфоратор Black&Decker SDS-Plus, 800 Вт, 3.4 Дж (BEHS02K) в інтернет магазині Eurohim.com.ua за доступною ціною та забезпечте собі потужний і надійний інструмент для будівництва та ремонту.

Основні характеристики Перфоратор Black&Decker SDS-Plus, 800 Вт, 3.4 Дж (BEHS02K)

Артикул BEHS02K
Виробник Black&Decker
Джерело живлення мережа
Модель SDS-Plus, 800 Вт, 3.4 Дж
Напряжение 220 - 230 В
Тип побутовий
Потребляемая мощность 800 Вт
Тип патрона SDS+
Вага 5.4 кг
Режимы свердління, свердління + удар
Особливості обмежувач глибини свердління, додаткова рукоятка
Комплектація додаткова рукоятка, обмежувач глибини, пластиковий кейс, змінний трьохкулачний патрон, бур
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 36
Максимальна швидкість обертання 1200 об/хв
Розташування двигуна горизонтальне (прямий)
Сила (енергія) удару 3.4 Дж
Число ударів (при повному навантаженні) в хвилину 5500 уд/хв
Максимальний діаметр свердління в бетоні 26 мм
Максимальний діаметр свердління в деревині 20 мм
Максимальний діаметр свердління в металі 10 мм

Відгуки про Перфоратор Black&Decker SDS-Plus, 800 Вт, 3.4 Дж (BEHS02K)

5
1
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
100%
А
Адам
11 Червня, 2023
Перфоратор Black&Decker SDS-Plus, 800 Вт, 3.4 Дж (BEHS02K) - відмінний інструмент! Купив його в інтернет-магазині EuroHim і не пошкодував. Зручний у використанні, потужний і надійний. Завдяки його функціоналу і ергономічному дизайну, робота з ним стала простішою і швидшою. Рекомендую всім, хто шукає якісний перфоратор.

Питання та відповіді (FAQ) Перфоратор Black&Decker SDS-Plus, 800 Вт, 3.4 Дж (BEHS02K)

Немає запитань про цей товар.
Перфоратор Black&Decker SDS-Plus, 800 Вт, 3.4 Дж (BEHS02K) – BLACK&DECKER
Перфоратор Black&Decker SDS-Plus, 800 Вт, 3.4 Дж (BEHS02K)
Код: SDS-Plus, 800 Вт, 3.4 Дж
В наявності
8 539 грн.
Нещодавно переглянуті
Фен Esperanza EBH004K
В наявності
751 грн.
Hit
Плямовивідник OXY Spotless COLOR 730 гр.
1
В наявності
125 грн.
Килимок для мишки A4Tech FP75 Black
В наявності
355 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email