Ланцюгова пила Ryobi RY18CS20A-125 ONE+, 18V, 2.5Ah (5133005415)
Ланцюгова пила Ryobi RY18CS20A-125 ONE+, 18V, 2.5Ah (5133005415) – Ryobi
Ланцюгова пила Ryobi RY18CS20A-125 ONE+, 18V, 2.5Ah (5133005415) – Ryobi (вид 1)
Ланцюгова пила Ryobi RY18CS20A-125 ONE+, 18V, 2.5Ah (5133005415) – Ryobi (вид 2)
В наявності
Код: 460051
Виробник: Ryobi
Оплата
Робота від акумуляторів Ryobi серії ONE+ напругою 18 В (до комплекту входить акумулятор 2.5А·год і зарядний пристрій) забезпечує чудову мобільність без необхідності використання кабелів.
Поставляється з акумулятором 2.5 А·год і зарядним пристроєм.
Пила ланцюгова акумуляторна Ryobi RY18CS20A-125 сумісна з усіма акумуляторами Ryobi серії ONE+ 18В.
Артикул 5133005415
Вид класична
Виробник Ryobi
Модель RY18CS20A-125 ONE+, 18V, 2.5Ah
Тип акумуляторна
Функции бічне натягування ланцюга
Призначення побутовий
Вес 2.3 кг
Країна виробництва В'єтнам
Гарантія, міс 24
Розташування двигуна бокове
Довжина пильної шини 200 мм
Крок ланцюга 9.53
Швидкість обертання ланцюга 4.6 м/сек
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%
Немає відгуків про цей товар.
Питання та відповіді (FAQ) Ланцюгова пила Ryobi RY18CS20A-125 ONE+, 18V, 2.5Ah (5133005415)
Немає запитань про цей товар.