0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Фото-сумка Case Logic Bryker Camera/Drone Backpack Large BRBP-106 (3203655)

Фото-сумка Case Logic Bryker Camera/Drone Backpack Large BRBP-106 (3203655) – Case Logic
Фото-сумка Case Logic Bryker Camera/Drone Backpack Large BRBP-106 (3203655) – Case Logic (вид 1)
Фото-сумка Case Logic Bryker Camera/Drone Backpack Large BRBP-106 (3203655) – Case Logic (вид 2)

Фото-сумка Case Logic Bryker Camera/Drone Backpack Large BRBP-106 (3203655)

В наявності
Код: 494701
Виробник: Case Logic
5 642 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Фото-сумка Case Logic Bryker Camera/Drone Backpack Large BRBP-106 (3203655)

Сучасний захисний рюкзак для фотоапарата, в якому знайдеться місце для різного устаткування цифрових дзеркальних фотоапаратів та дронів, а також для ноутбука.
Особливості:

  • Регульовані відсіки надійно захищають різні цифрові дзеркальні фотоапарати та дрони разом з аксесуарами
  • Підходить для дронів розмір, яких не перевищує 260 x 200 x 100 мм, зокрема DJI Mavic Pro, DJI Mavic Spark, Yuneec Breeze
  • Відділення для ноутбука з товстою м'якою підкладкою надійно захищає ноутбук з діагоналлю екрана 14 дюймів або MacBook Pro® з діагоналлю 15 дюймів
  • Верхня кишеня на блискавці забезпечує швидкий доступ до цифрового дзеркального фотоапарату
  • Наявний у комплекті дощовий чохол можна прибирати за задню панель, коли він не потрібен
  • Надійне кріплення для штатива оснащене регульованим ременем
  • Завдяки внутрішнім сітчастим кишеням і еластичним стрічкам знайдеться місце для аксесуарів, кабелів і пропелерів
  • Зовнішні кишені дозволяють упорядкувати аксесуари для фотоапарата й особисті речі
  • Ремінь для ручної поклажі надійно кріпиться до більшості сумок на колесах
  • Міцний зовнішній матеріал - поліестер щільністю 1680 ден 

Основні характеристики Фото-сумка Case Logic Bryker Camera/Drone Backpack Large BRBP-106 (3203655)

Артикул 3203655
Виробник Case Logic
Колір чорний
Модель Bryker Camera/Drone Backpack Large BRBP-106
Тип рюкзак
Ширина 30 см
Призначення для дзеркальних фотокамер, для відеокамер, для штативів, для об'єктивів, для спалахів, для екшн-камери, для аксесуарів
Вага 1100 г
Країна виробництва Китай
Дзеркальні фотокамери 2
Об'єктиви 3
Ноутбук 15"
Планшет 11 ''
Глибина 20 см
Гарантія, міс 12
Висота 43 см

Відгуки про Фото-сумка Case Logic Bryker Camera/Drone Backpack Large BRBP-106 (3203655)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Фото-сумка Case Logic Bryker Camera/Drone Backpack Large BRBP-106 (3203655)

Немає запитань про цей товар.
Фото-сумка Case Logic Bryker Camera/Drone Backpack Large BRBP-106 (3203655) – Case Logic
Фото-сумка Case Logic Bryker Camera/Drone Backpack Large BRBP-106 (3203655)
Код: Bryker Camera/Drone Backpack Large BRBP-106
В наявності
5 642 грн.
Нещодавно переглянуті
Навушники Anker SoundCore Sport X20 White (A3968G21)
В наявності
4 799 грн.
Навушники Anker SoundСore Liberty 5 Blue (A3957G31)
В наявності
4 127 грн.
Навушники Anker SoundСore Liberty 4 Pro White matte (A3954G21)
В наявності
6 239 грн.
В наявності
1 187 грн.
В наявності
534 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email