0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Постільна білизна Viluta 24306 Ранфорс сімейний (24306_sm)

Постільна білизна Viluta 24306 Ранфорс сімейний (24306_sm) – Viluta
Постільна білизна Viluta 24306 Ранфорс сімейний (24306_sm) – Viluta (вид 1)
Постільна білизна Viluta 24306 Ранфорс сімейний (24306_sm) – Viluta (вид 2)

Постільна білизна Viluta 24306 Ранфорс сімейний (24306_sm)

В наявності
Код: 472613
Виробник: Viluta
1 339 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Постільна білизна Viluta 24306 Ранфорс сімейний (24306_sm)

Постільна білизна Viluta 24306 Ранфорс сімейний — це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт і стиль у спальні. Ця комплектація підійде для сімейних пар, адже вона включає всі необхідні елементи для створення затишного й елегантного інтер'єру. Забарвлення білизни в бежевих відтінках з сірими акцентами додає елегантності й візуально розширює простір, роблячи вашу спальню ще більш привабливою.

Виготовлена з якісного ранфорсу, ця постільна білизна приємна на дотик і стійка до частого прання. Ранфорсова тканина відрізняється своєю міцністю, легкою вагою і хорошою вентиляцією, що робить її ідеальною для всіх сезонів. Наша модель 24306 має розмір 220 x 240 см для простирадла, що дозволяє комфортно укрити велике ліжко, а розміри підковдри (143 х 210 см) і наволочки (70 х 70 см) забезпечують відмінну підтримку та комфорт під час сну.

Виробник, компанія Viluta, дотримується найвищих стандартів якості, пропонуючи продукцію, яка створює затишок і стиль у вашому домі. Білизна постачається у фірмовій упаковці, що робить її відмінним варіантом для подарунка на будь-яке свято.

Дизайн з абстрактним принтом дає можливість легко інтегрувати комплект у будь-який стиль інтер'єру — від класичного до сучасного. Така постільна білизна стане чудовим акцентом у вашій спальні, роблячи її не тільки комфортнішою, але й візуально привабливішою.

Щоб ваш комплект залишався в бездоганному стані, рекомендується дотримуватися простих правил догляду. Прати його можна при температурі не більше 40°С, без використання відбілювачів, а віджимати на рівні не більше 600 обертів на хвилину. Ці рекомендації допоможуть зберегти кольори і структуру матеріалу на тривалий термін.

Купуючи Постільну білизну Viluta 24306 Ранфорс сімейний, ви отримуєте не лише практичність, а й естетичну насолоду. Легкий в догляді ранфорс забезпечує комфорт під час сну, а якість матеріалів гарантує тривалий термін служби. Не пропустіть можливість перетворити вашу спальню на оазу спокою та затишку!

Завітайте до нашого інтернет-магазину та купіть Постільну білизну Viluta 24306 Ранфорс сімейний вже сьогодні. Додайте нотку розкоші та елегантності у ваш простір з якісною продукцією від перевіреного виробника!

Основні характеристики Постільна білизна Viluta 24306 Ранфорс сімейний (24306_sm)

Артикул 24306_sm
Виробник Viluta
Дополнительно фірмова упаковка
Колір бежевий із сірим
Модель 24306 Ранфорс сімейний
Материал ранфорс
Розмір сімейний
Комплектація простирадло, підковдра - 2 шт, наволочка - 2 шт
Країна виробництва Україна
Гарантія, міс 0
Тип застібки з вирізом внизу
Рекомендації щодо догляду прати за температури не більше 40°С, не відбілювати, віджим на рівні не більше 600 обертів на хвилину
Розмір простирадла 220 x 240 см
Розмір підковдри 143 х 210 см
Розмір наволочки 70 х 70 см
Кількість підковдр 2 шт.
Кількість наволочок 2 шт.
Дизайн та декор з абстрактним принтом

Відгуки про Постільна білизна Viluta 24306 Ранфорс сімейний (24306_sm)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Постільна білизна Viluta 24306 Ранфорс сімейний (24306_sm)

Немає запитань про цей товар.
Постільна білизна Viluta 24306 Ранфорс сімейний (24306_sm) – Viluta
Постільна білизна Viluta 24306 Ранфорс сімейний (24306_sm)
Код: 24306 Ранфорс сімейний
В наявності
1 339 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email