0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Постільна білизна MirSon Бязь 17-0169 Deniz 200х220 (2200001725348)

Постільна білизна MirSon Бязь 17-0169 Deniz 200х220 (2200001725348) – MirSon
Постільна білизна MirSon Бязь 17-0169 Deniz 200х220 (2200001725348) – MirSon (вид 1)
Постільна білизна MirSon Бязь 17-0169 Deniz 200х220 (2200001725348) – MirSon (вид 2)
Постільна білизна MirSon Бязь 17-0169 Deniz 200х220 (2200001725348) – MirSon (вид 3)

Постільна білизна MirSon Бязь 17-0169 Deniz 200х220 (2200001725348)

В наявності
Код: 291722
Виробник: MirSon
1 880 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Постільна білизна MirSon Бязь 17-0169 Deniz 200х220 (2200001725348)

Постільна білизна MirSon Бязь 17-0169 Deniz 200х220 – це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт та стиль у своєму сні. Виготовлена з якісної бавовняної бязі, ця постільна білизна забезпечує м'якість та приємні відчуття під час сну. Завдяки своїй щільності в 135 г/м², матеріал не тільки надає затишку, але й відрізняється зносостійкістю, що робить його ідеальним для повсякденного використання. Сучасний дизайн в морському стилі з квітковими мотивами додасть свіжості та елегантності будь-якій спальні.

Цей комплект постільної білизни має європейський розмір. У нього входять усі необхідні елементи для комфортного сну: простирадло розміром 220х240 см, яке ідеально підходить під матраци стандартних європейських розмірів, дві наволочки 50х70 см та підковдра 200х220 см. Така комплектація зробить ваш ліжко не тільки комфортним, але й естетично привабливим.

Один з переваг постільної білизни MirSon Бязь 17-0169 Deniz 200х220 – це її безпечність для здоров'я. Виготовлена в Україні, ця продукція відповідає всім стандартам якості та екологічності. Бавовна, з якої зроблена білизна, дозволяє шкірі дихати, а також є гіпоалергенним матеріалом. Це особливо важливо для людей, які страждають від алергік, адже вони можуть бути впевнені в тому, що нічого не заважає їм насолоджуватися якісним відпочинком.

Для того, щоб зберегти якість на довгі роки, не забувайте дотримуватися кількох простих рекомендацій. Під час прання використовуйте м’які миючі засоби, які не містять агресивних компонентів, щоб зберегти яскравість кольорів та текстуру тканини. Сушіть постільну білизну в тіні, щоб уникнути вигорання, та не використовуйте відбілювачі. Це дозволить вам насолоджуватись красою та комфортом цього комплекту протягом довгого часу.

Вибираючи постільну білизну, важливо звертати увагу не лише на візуальну складову, а й на практичні характеристики. MirSon Бязь 17-0169 Deniz 200х220 є відмінним варіантом завдяки своїй зносостійкості, м'якості та універсальному дизайну, що вдало комбінується з багатьма стильовими напрямами інтер’єру. Ця білизна підійде як для класичних, так і для сучасних інтер’єрів.

Не пропустіть можливість забезпечити собі максимально комфортний сон! Постільна білизна MirSon Бязь 17-0169 Deniz 200х220 - це не лише елемент вашого інтер’єру, а ще й інвестиція у ваше здоров'я та добрий настрій. Легкий догляд та якість матеріалів дозволять вам насолоджуватися кожним моментом відпочинку.

Придбати постільну білизну MirSon Бязь 17-0169 Deniz 200х220 ви можете в нашому інтернет-магазині, де ми пропонуємо тільки найкращу продукцію для вашої спальні. Обирайте якість, комфорт і стиль для свого дому!

Основні характеристики Постільна білизна MirSon Бязь 17-0169 Deniz 200х220 (2200001725348)

Артикул 2200001725348
Виробник MirSon
Модель Бязь 17-0169 Deniz 200х220
Материал бязь
Розмір євро
Комплектація простирадло: 220х240 см - 1 шт, наволочка: 50х70 см - 2 шт., підковдра: 200х220 см - 1 шт.
Країна виробництва Україна
Гарантія, міс 0
Розмір простирадла 220 x 240 см
Щільність матеріалу 135

Відгуки про Постільна білизна MirSon Бязь 17-0169 Deniz 200х220 (2200001725348)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Постільна білизна MirSon Бязь 17-0169 Deniz 200х220 (2200001725348)

Немає запитань про цей товар.
Постільна білизна MirSon Бязь 17-0169 Deniz 200х220 (2200001725348) – MirSon
Постільна білизна MirSon Бязь 17-0169 Deniz 200х220 (2200001725348)
Код: Бязь 17-0169 Deniz 200х220
В наявності
1 880 грн.
Нещодавно переглянуті
Мобільний телефон Maxcom MM426 Black
Товар відсутній
866 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email