0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Ковдра Руно Силіконова GREY 200х220 см (322.52GREY)

Ковдра Руно Силіконова GREY 200х220 см (322.52GREY) – Руно
Ковдра Руно Силіконова GREY 200х220 см (322.52GREY) – Руно (вид 1)
Ковдра Руно Силіконова GREY 200х220 см (322.52GREY) – Руно (вид 2)

Ковдра Руно Силіконова GREY 200х220 см (322.52GREY)

В наявності
Код: 484145
Виробник: Руно
1 064 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Ковдра Руно Силіконова GREY 200х220 см (322.52GREY)


Чохол мікрофайбер - це синтетичний матеріал нового покоління. Він пропускає повітря, тим самим підтримує комфортну температуру тіла. Перевагою цієї тканини є те, що вона не деформується і не сідає після прання, швидко висихає. Мікрофайбер прекрасно приймає форму тіла, ніжно огортає його м'якими обіймами. Силікон виготовляється з силіконізованого поліефірного волокна. Даний наповнювач найбільш практичний і зручний у використанні. Не викликає алергічних реакцій, не вбирає вологу і запахи. Ковдра з таким наповнювачем легка та дуже приємна на дотик. Вироби з таким наповнювачем чудово тримають форму, яка не змінюється в процесі тривалого використання і неодноразового прання. Колекція ковдр і подушок Grey стане чудовим вибором для комфортного сну, а також послугує виключним доповненням дизайну вашої спальні, адже сірий колір гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.

  • Силіконова ковдра "GREY" 200х220 см
  • Колір: сірий
  • Тканина чохла: мікрофайбер (100% ПЕ)
  • Щільність наповнювача: силіконізоване волокно (100% ПЕ) 200 г/м2
  • Теплові характеристики: *** (середня)
  • Упаковка: сумка ПВХ 

Основні характеристики Ковдра Руно Силіконова GREY 200х220 см (322.52GREY)

Артикул 322.52GREY
Виробник Руно
Колір сірий
Модель Силиконовое GREY 200х220 см
Тип демісезонні
Розмір 200 x 220 см
Країна виробництва Україна
Гарантія, міс 0
Наповнювач силікон, 100% поліестер

Відгуки про Ковдра Руно Силіконова GREY 200х220 см (322.52GREY)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Ковдра Руно Силіконова GREY 200х220 см (322.52GREY)

Немає запитань про цей товар.
Ковдра Руно Силіконова GREY 200х220 см (322.52GREY) – Руно
Ковдра Руно Силіконова GREY 200х220 см (322.52GREY)
Код: Силиконовое GREY 200х220 см
В наявності
1 064 грн.
Нещодавно переглянуті
В наявності
886 грн.
В наявності
1 167 грн.
В наявності
1 064 грн.
В наявності
1 219 грн.
В наявності
1 125 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email