0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Парова станція Philips PSG8040/60

Парова станція Philips PSG8040/60 – PHILIPS
Парова станція Philips PSG8040/60 – PHILIPS (вид 1)

Парова станція Philips PSG8040/60

Товар відсутній
Код: 429517
Виробник: PHILIPS
16 659 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Парова станція Philips PSG8040/60

Ідеальний стан одягу

Праска з парогенератором Philips PerfectCare 8000 PSG8140/80 – універсальний прилад для швидкого вирішення проблеми зім'ятої білизни. Потужний апарат з підтримкою функції вертикального відпарювання дозволяє безперервно прасувати протягом довгих годин, і легко позбутися від купи одягу як на прасувальній дошці, так і в підвішеному стані. Модель чудово працює з будь-якими типами матеріалів, і дозволяє акуратно обробляти навіть найделікатніші тканини з ручною обробкою.

Ексклюзивний дизайн

Стильне виконання в розкішному кольорі – можливість гармонійно вписати пристрій в сучасний інтер'єр, розширений функціонал – гарантія бездоганного результату. Праскою вагою 850 г комфортно працювати в будь-якому положенні. Довгий шнур 1,8 м визначає широкий радіус дії. Гнучкий паровий шланг забезпечує маневреність системи вагою 4,9 кг. Обсяг бака для води 1,8 л забезпечує безперебійну роботу на довгі години, що підвищує комфорт прасування і помітно прискорює процес.

Сила і потужність

Модель професійного рівня з продуктивністю 2,7 кВт забезпечує подачу пари під тиском 8,5 бар, що підвищує ефективність роботи і дозволяє справлятися навіть з самими товстими, не схильними до зволоження, пальтовими тканинами. Потужність подачі постійної пари 170 г/хв, що актуально для типових завдань і простих матеріалів, для більш складних умов доступний режим «паровий удар» з силою 700 г/хв, що гарантує ідеальне розрівнювання навіть дуже зім'ятих і глибоких заломів.

Якість на вищому рівні

Унікальне покриття підошви SteamGlide Elite з високоміцної легованої сталі – гарантія бездоганно гладкого ковзання по будь-якій фактурній поверхні. Отвори для пари, розташовані по всій підошві праски Philips PerfectCare 8000 PSG8140/80, забезпечують постійний приплив пари, що помітно полегшує процес прасування. Унікальний загострений носик праски – можливість легко розправити будь-які складні елементи, і дістатися в важкодоступні місця (між гудзиків, в куточки кишень і т.д.).

Комфортна експлуатація

Функція вертикального відпарювання дозволяє працювати з одягом на вазі, швидко освіжати речі безпосередньо на вішалці, а також обробляти вироби в «робочому стані» (штори на вікнах, оббивка меблів та ін.). Завдяки функції OptimalTEMP регулювання температури відбувається автоматично, а в разі перегріву система захисту моментально відключає прилад з мережі. Колектор для збору накипу Easy De-calc Plus гарантує захист пристрою від солей жорсткості і безпеку процесу для білизни.

Основні характеристики Парова станція Philips PSG8040/60

Артикул PSG8040/60
Виробник Philips
Колір білий, золотий
Материал подошвы SteamGlide
Модель PSG8040/60
Мощность 2700 Вт
Підключення провідне
Подача пара 170 г/хв
Разміри 56.7 х 35 х 32.7 см
Вага 4.9 кг
Режимы вертикальне відпарювання, паровий удар, постійний пар
Особливості знімний резервуар для води
Країна виробництва Китай
Безпека й захист автоматичне відключення, система самоочищення, протикрапельна система
Об'єм резервуара 1.8 л
Паровий удар 600 г/хв
Гарантія, міс 24
Також шукають потужні

Відгуки про Парова станція Philips PSG8040/60

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Парова станція Philips PSG8040/60

Немає запитань про цей товар.
Парова станція Philips PSG8040/60 – PHILIPS
Парова станція Philips PSG8040/60
Код: PSG8040/60
Товар відсутній
16 659 грн.
Нещодавно переглянуті
Набір туристичного посуду Tramp UTRC-002
Товар відсутній
1 139 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email