0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Міксер Philips HR3739/00

Міксер Philips HR3739/00 – PHILIPS
Міксер Philips HR3739/00 – PHILIPS (вид 1)
Міксер Philips HR3739/00 – PHILIPS (вид 2)

Міксер Philips HR3739/00

В наявності
Код: 482514
Виробник: PHILIPS
1 567 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Міксер Philips HR3739/00

Міксер Philips Серія 5000 HR3739/00 – це надійний помічник для щоденного приготування випічки та десертів. Потужний двигун на 400 Вт дозволяє швидко та без зусиль змішувати навіть густе тісто, а кілька швидкісних режимів у поєднанні з функцією «Турбо» забезпечують повний контроль над процесом. Завдяки спеціальним насадкам ви зможете готувати різноманітні страви: гаки для тіста ідеальні для замішування домашнього хліба, а конічні вінчики допоможуть отримати ніжне тісто для пирогів, тортів і десертів.

Конічна форма вінчиків гарантує рівномірне насичення тіста повітрям, створюючи легку та однорідну текстуру. Ергономічна конструкція дозволяє легко та інтуїтивно встановлювати насадки, а після використання вони від’єднуються одним натисканням кнопки. Такий міксер стане незамінним інструментом на вашій кухні, даруючи стабільний результат і комфорт у використанні.

Основні характеристики Міксер Philips HR3739/00

Артикул HR3739/00
Виробник Philips
Довжина кабелю 120 см
Дополнительные функции легка очистка
Колір чорний
Количество скоростей 5
Материал корпуса пластик
Модель HR3739/00
Мощность 400 Вт
Насадки вінчики, гаки для замішування тіста
Тип ручний
Призначення для замісу тіста, для збивання
Вага 1.1 кг
Країна виробництва Китай
Кнопка від'єднання насадок так
Гарантія, міс 24
Також шукають для дому, для крему
Функціонал захист двигуна від перегріву
Габарити пристрою 31.9 х 19.4 х 9 см

Відгуки про Міксер Philips HR3739/00

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Міксер Philips HR3739/00

Немає запитань про цей товар.
Міксер Philips HR3739/00 – PHILIPS
Міксер Philips HR3739/00
Код: HR3739/00
В наявності
1 567 грн.
Нещодавно переглянуті
Чохол до ноутбука Vinga 12" NSF120 Gray (NSF120GY)
В наявності
247 грн.
В наявності
197 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email