0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Електрогриль Philips HD6307/70

Електрогриль Philips HD6307/70 – PHILIPS
Електрогриль Philips HD6307/70 – PHILIPS (вид 1)
Електрогриль Philips HD6307/70 – PHILIPS (вид 2)

Електрогриль Philips HD6307/70

В наявності
Код: 444167
Виробник: PHILIPS
6 075 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Електрогриль Philips HD6307/70

Електрогриль Philips HD6307/70 – це ідеальний вибір для тих, хто цінує якісну їжу, швидкість приготування та зручність. Ця модель розроблена відомим виробником Philips, що гарантує високу надійність і довговічність. Виробництво проходить у Китаї, що дозволяє зберігати конкурентну ціну при високій якості. Гарантія на продукт складає 12 місяців, що підтверджує довіру виробника до свого товару.

Однією з унікальних особливостей цього електрогрилю є технологія, що забезпечує рівномірне прогрівання їжі. Завдяки ефективному розподілу тепла, ви отримуєте соковите м’ясо, овочі та інші страви з хрусткою скоринкою за лічені хвилини. Використання такого пристрою дозволить вам приготувати улюблені страви без зайвого масла, що позитивно вплине на ваш раціон.

Електрогриль Philips HD6307/70 має простий у використанні інтерфейс, що робить його чудовим варіантом для будь-якого кулінара. Пластикові ручки, що не нагріваються, виключають ризик опіків при приготуванні. Завдяки компактним розмірам електрогриль ідеально впишеться навіть у невелику кухню.

Індикатори нагріву та готовності допоможуть вам контролювати процес приготування, що додатково спростить вашу кулінарну пригоду. А завдяки можливості регулювання температури, ви зможете приготувати страви точно так, як любите.

Рекомендується попередньо прогріти гриль перед використанням, щоб отримати максимальний результат. Залиште продукт на кілька хвилин при високій температурі, а потім починайте приготування. При цьому не забувайте про регулярне очищення решіток після використання, що допоможе зберегти їх в ідеальному стані на тривалий термін.

Електрогриль Philips HD6307/70 – це не просто пристрій для приготування їжі, це ваш надійний помічник на кухні. Ви зможете готувати не лише м’ясо, а й рибу, овочі, а також смачні сендвічі. Бюджетні та здорові страви можуть стати частиною вашого меню завдяки функціям цього гриля.

Завдяки своєму стилю та функціональності, цей електрогриль також стане чудовим подарунком для гурманів. Якщо ви шукаєте якісний гриль для домашнього використання, Електрогриль Philips HD6307/70 – це те, що вам потрібно.

Якщо вам цікаве питання, де купити даний пристрій, ми пропонуємо вам зробити це в нашому інтернет-магазині. Тільки у нас ви знайдете вигідні ціни, швидку доставку та безкоштовну консультацію з вибору.

Обирайте Електрогриль Philips HD6307/70 і насолоджуйтесь якісними та смачними стравами в комфорті вашої кухні. Не втрачайте можливості приготувати страви на грилі, які стануть справжньою окрасою вашого столу.

Основні характеристики Електрогриль Philips HD6307/70

Артикул HD6307/70
Виробник Philips
Колір чорний
Модель HD6307/70
Мощность 2200 Вт
Поверхность ребриста
Разміри 45 х 31 х 7 см
Тип управления електронний
Вага 3.7 кг
Особливості ручка, що не нагрівається, нековзні ніжки, регульований термостат, ребриста поверхня, регулювання положення пластин, відкриття на 180 °, піддон для жиру
Комплектація термощуп, електричний гриль
Країна виробництва Китай
Розміщення настільний
Піддон для збору соку/рефлектор так
Температурні режими плавне регулювання
Гарантія, міс 12
Антипригарне покриття так

Відгуки про Електрогриль Philips HD6307/70

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Електрогриль Philips HD6307/70

Немає запитань про цей товар.
Електрогриль Philips HD6307/70 – PHILIPS
Електрогриль Philips HD6307/70
Код: HD6307/70
В наявності
6 075 грн.
Нещодавно переглянуті
Соковижималка Philips HR 2738/00 (HR2738/00)
В наявності
1 273 грн.
Плівка захисна Drobak Hydrogel Samsung Galaxy A35 5G (171751)
В наявності
187 грн.
М'яка іграшка Aurora Панда 20 см (240319A)
В наявності
794 грн.
В наявності
207 грн.
В наявності
187 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email