0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Блендер Bamix Prime М250 Red (1022.022)

Блендер Bamix Prime М250 Red (1022.022) – Bamix
Блендер Bamix Prime М250 Red (1022.022) – Bamix (вид 1)
Блендер Bamix Prime М250 Red (1022.022) – Bamix (вид 2)
New

Блендер Bamix Prime М250 Red (1022.022)

В наявності
Код: 529297
Виробник: Bamix
15 299 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Блендер Bamix Prime М250 Red (1022.022)

Блендер BAMIX PRIME M250 - це потужна модель, яка забезпечує легке змішування, перетирання та подрібнення. З блендером BAMIX PRIME M250 приготування їжі вдома стало ще більш захоплюючим, простим та швидким. Експериментуйте кожен день з новими стравами, адже блендер BAMIX PRIME M250 ідеальний для приготування овочевого пюре, супів та соусів, джему, смачного фруктового морозива чи щербету, для подрібнення фруктів та ягід для десертів, приготування дитячого харчування та багато іншого. Крім того, BAMIX PRIME M250 зручно лежить у долоні, керується двома кнопками з налаштуванням швидкості та оснащений захистом від бризок. BAMIX PRIME M250 так само легко очистити, як і працювати: всього кілька хвилин і він знову готовий до роботи. 

Блендер BAMIX PRIME M250 – стильний та компактний помічник, який навіть разом із аксесуарами значно економить місце на кухні.

Основні характеристики Блендер Bamix Prime М250 Red (1022.022)

Виробник Bamix
Габарити 35 x 7 x 7 см
Кількість швидкостей 2
Колір червоний
Матеріал корпусу пластик
Матеріал ніжки блендера метал
Потужність 250 Вт
Режими роботи замішування тіста, збивання, режим десерт, режим лід, режим смузи, змішування, приготування пюре
Функції колка льоду
Тип занурювальний
Вага 0.95 кг
Країна виробництва Швейцарія
Подрібнювач без подрібнювача
Насадки та ножі насадка для пюре, насадка для соусів, насадка для тіста, спінювач молока
Кількість оборотів в хвилину 19000 об/хв
Також шукають для коктейлів

Відгуки про Блендер Bamix Prime М250 Red (1022.022)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Блендер Bamix Prime М250 Red (1022.022)

Немає запитань про цей товар.
Блендер Bamix Prime М250 Red (1022.022) – Bamix
Блендер Bamix Prime М250 Red (1022.022)
Код: 1022.022
В наявності
15 299 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email