0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Плита Gorenje GKS5C73WF

Плита Gorenje GKS5C73WF – Gorenje
Плита Gorenje GKS5C73WF – Gorenje (вид 1)
Плита Gorenje GKS5C73WF – Gorenje (вид 2)

Плита Gorenje GKS5C73WF

В наявності
Код: 460159
Виробник: Gorenje
18 619 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Плита Gorenje GKS5C73WF

Кухонна плита GKS5C73WF

Бренд та серія: Від Gorenje, серія G600.

Комбінація: Газ+електро з площею приготування 1260 см².

Управління: Електронний програматор IconLed, інтуїтивна панель.

Габарити: 50 х 59.4 см, колір білий.

Зони нагріву: Газові з чавунними решітками, електрозапалювання у ручці.

Конфорки: 4 (діаметр і потужність: 5.4 см/1 кВт, 9.9 см/3 кВт, 7.4 см/1.9 кВт).

Духовка: Об’єм 70 л, електрична з конвекцією, підсвіткою, таймером, індикатором нагрівання.

Особливості духовки: Homemade, SoftClose, ExtraSteam, MultiAir, AquaClean, FrozenBake.

Режими: 11, серед яких попереднє нагрівання, піца, розморожування.

Комплектація: Емальовані дека, решітка, телескопічні спрямовуючі, форсунки, ніжки, інструкція, гарантія.

Потужність: 3300 Вт, клас енергоспоживання A, вага 43.9 кг.

Ефективність: 0.5 Вт у режимі очікування.

Висновок: Енергоефективна, багатофункціональна плита з класичним дизайном для будь-якої кухні.

Основні характеристики Плита Gorenje GKS5C73WF

Артикул GKS5C73WF
Виробник Gorenje
Внутреннее покрытие емаль
Газ-контроль поверхні
Гриль так
Дисплей так
Класс энергопотребления А
Колір білий
Количество конфорок 4
Конвекция так
Крышка варочной поверхности є
Материал решеток поверхности чавун
Модель GKS5C73WF
Особенности духовки термостат, глибоке деко, решітка, стандартне деко, з підсвіткою, освітлення, таймер
Подсветка так
Таймер є
Тип комбінована (газ+електро)
Тип гриля електричний
Тип духовки електрична
Тип очистки емаль легкої очистки, очистка парою AquaClean
Ширина 50 см
Электроподжиг конфорки
Вес 43.9 кг
Особливості дисплей, термостат, регулювання температури
Країна виробництва Чехія
Глибина 59.4 см
Гарантія, міс 24
Висота 85 см
Також шукають з духовкою, з електророзпалом, з газ-контролем, вузькі 40-55 см
Зони нагріву газові
Електропідпал поверхні в ручці
Напруга/частота 220-240 В/50 Гц
Індикатор температури так
Ящик для посуду є
Режими приготування нижній нагрів, верхній нагрів, верхній + нижній нагрів, верхній + нижній нагрів + конвекція, гриль, конвекція, гриль + верхній нагрів
Кількість скелець в дверцятах духівки 2
Підключення до балонного газу є
Функції духівки розморожування
Корисний об'єм духовки 70 л
Тип направляючих духовки телескопічні
Кількість направляючих духовки 4

Відгуки про Плита Gorenje GKS5C73WF

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Плита Gorenje GKS5C73WF

Немає запитань про цей товар.
Плита Gorenje GKS5C73WF – Gorenje
Плита Gorenje GKS5C73WF
Код: GKS5C73WF
В наявності
18 619 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email