0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Холодильник Whirlpool WHC18T573

Холодильник Whirlpool WHC18T573 – Whirlpool
Холодильник Whirlpool WHC18T573 – Whirlpool (вид 1)

Холодильник Whirlpool WHC18T573

В наявності
Код: 475111
Виробник: Whirlpool
34 649 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Холодильник Whirlpool WHC18T573

Холодильна камера Whirlpool WHC18T573 має клас енергоефективності А+++, що забезпечить якісні результати в поєднанні з низьким рівнем енергоспоживання. Скляні полиці надають зовнішньому вигляду елегантності та надійності. Вентилятор в холодильному відділенні забезпечує рівномірний і плавний розподіл охолодженого повітря, що продовжує термін зберігання продуктів. Унікальна технологія 6th SENSE FreshControl автоматично встановлює температуру та рівень вологості, зберігаючи свіжість Ваших продуктів якомога довше. Холодильник Whirlpool WHC18T573 оснащений новим інверторним компресором Zen, який згладжує коливання температури, що створює умову для якіснішого збереження Ваших продуктів, при цьому забезпечує тишу та економію енергії.

Швидке охолодження продуктів
Функція швидкого охолодження гарантує тривалу свіжість продуктів, завдяки прискореному відновленню температури після відкриття дверцят. З цією функцією Ви зможете охолоджувати більшу кількість продуктів, довше їх зберігати без втрати якості і, як наслідок, рідше ходити по магазинах.

Поличка Flexi Shelf +
Забезпечує максимальну гнучкість при зберіганні великогабаритних предметів без необхідності виймати полку. Двома простими рухами можна або зрушити половину полки для зберігання високих предметів, або повністю скласти її для більш об'ємних.

Клас енергоспоживання A+++
Максимальна енергоефективність, дозволяє підтримувати ідеальну продуктивність і економити енергію.

Основні характеристики Холодильник Whirlpool WHC18T573

Артикул WHC18T573
Виробник Whirlpool
Дисплей є
Дополнительно освітлення, швидке охолодження, складная полка, датчик BlackOut
Дополнительные функции сигналізація відкритих дверей, регулювання температури холодильного відділення, регулювання температури морозильного відділення, Multi Flow (багатопотокова система), технологія "6th Sense"
Класс энергопотребления A+++
Климатический класс N (+16°C до +32°C), ST (+16°C до +38°C), Т (+16°C до +43°C), SN (+10°C до +32°C)
Колір білий
Количество компрессоров 1
Модель WHC18T573
Оснащение форма для льоду, полиця для пляшок, контейнер для овочів
Расположение морозильной камеры нижнє
Способ установки вбудовуваний
Тип компрессора інверторний
Тип управления електронне
Тип холодильника двокамерні
Хладагент R600a
Ширина 54 см
Вага 65 кг
Особливості нульова камера, режим "Відпустка", швидке заморожування, зона свіжості
Країна виробництва Польща
Глибина 54.5 см
Гарантія, міс 12
Рівень шуму 32 дБ
Висота 177 см
Також шукають вбудовані великі, вузькі, великі, з морозильною камерою, No Frost
Загальний об'єм холодильника 250 л
Річний витрата електроенергії 179 кВт/год
Корисний об'єм холодильної камери 182 л
Полки холодильної камери загартоване скло (3 шт.)
Дверні корзини 5 шт.
Полиця для пляшок в дверях
Контейнер для овочів 1
Система розморожування холодильної камери No Frost
Корисний об'єм морозильної камери 68 л
Кількість секцій в морозильній камері 3 шт
Автономне збереження холоду в морозильній камері 16 г
Система розморожування морозильної камери No Frost
Функція перенавішування дверей так
Потужність заморозки (за 24 г) 7 кг
Система розморожування No Frost холодильне + морозильне відділення

Відгуки про Холодильник Whirlpool WHC18T573

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Холодильник Whirlpool WHC18T573

Немає запитань про цей товар.
Холодильник Whirlpool WHC18T573 – Whirlpool
Холодильник Whirlpool WHC18T573
Код: WHC18T573
В наявності
34 649 грн.
Нещодавно переглянуті
Кухонний ніж Tramontina Plenus Шеф 203 мм Gray (23426/168)
В наявності
255 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email