0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Металошукач XP DEUS 28X35 RC (1722)

28 704 грн.

Характеристики - Металошукач XP DEUS 28X35 RC (1722)


Характеристики: Артикул - 1722 / ЖК-дисплей - є / Колір - чорний / Модель - DEUS 28X35 RC / Питание - вбудований Li-Ion / смотреть все
 • Виробник  XP
 • Наявність:  
 • Код товару:  116554
 • Штрих-код 3665994002811
   

Доставка
Ми пропонємо безкоштовну доставку по території України у більш як 4000 міст та містечок.* . Ви оплачуєте тільки товар, вартість доставки оплатимо ми. Акція діє на суму покупок від 2 000 грн.
Повернення товару
Повернення товару належної якості протягом 14 днів, згідно статті 9 Закону України про "Захист прав споживачів"

Характеристики - Металошукач XP DEUS 28X35 RC (1722)


Характеристики
Артикул 1722
ЖК-дисплей є
Колір чорний
Модель DEUS 28X35 RC
Питание вбудований Li-Ion
Производитель XP
Вес 0.97 кг
Комплектация мережевий зарядний пристрій, блок керування, котушка, штанга, USB кабель, пластиковий захист на котушку
Країна виробництва Франція
Робоча частота 2,7 - 27,7 кГц
Глибина виявлення монети 40 см
Налаштування дискримінації є
Виведення даних звуковий
Тональна ідентифікація є
Регулювання гучності є
Тип схеми металодетектора VLF
Індикатор заряду є
Діаметр котушки 280 мм
Мінімальна довжина 110 см
Балансування грунту є
Глибина виявлення максимальна 1 - 1.5 м
Кількість робочих частот 5
Зовнішні габарити 60 x 11 x 30 см
Гарантія, міс 60
Вид металошукача грунтовий

Отзывы Металошукач XP DEUS 28X35 RC (1722)


Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Captcha
Опис

Опис - Металошукач XP DEUS 28X35 RC (1722)


Металошукач XP Deus X35 — це найкращий професійний детектор у світі на сьогодні. Найкраща ергономіка, бездротова технологія і видатні пошукові характеристики.

XP Deus максимально легкий (вага менш ніж кілограм), а отже, дуже комфортний у пошуку. Прилад дуже компактний — у складеному стані, має телескопічну систему складання. XP Deus X35 надзвичайно швидко збирається й розбирається, водночас не розбирається на окремі частини, що унеможливлює втрату або зламання частин під час переміщення.

Блок керування й пошукова котушка металошукача XP Deus з'єднуються між собою за бездротовою технологією. Це колосальна зручність у роботі — ніде не теліпаються дроти, ні за що не чіпляються й немає страху відірвати провід від котушки, що в інших приладах іноді трапляється.

Котушка збільшеного діаметра дає змогу упродовж короткого часу охоплювати ще більшу площу пошуку. Ця можливість поєднується з перевагами моделі XP Deus, як-от чіткий поділ цілей, велика глибина виявлення, висока швидкість зворотного зв'язку, зручне меню і чудова ергономіка, що робить цей прилад максимально ефективним і приємним у використанні. Бездротова котушка є водонепроникною і світлостійкою, а також обладнується легким і надійним пластиковим захистом (в комплекті).

Прилад обладнаний вбудованими акумуляторами з терміном експлуатації не менш ніж 5 років із подальшою заміною їх на нові. Висока ємність акумуляторів гарантує дуже тривалий термін роботи без підзаряджання.

XP Deus має унікальні пошукові характеристики. У ньому об'єднані прекрасна глибина та чудовий поділ цілей. Прилад може ідентифікувати навіть маленьку монетку (лусочку) поряд з кованим цвяхом Приладу властива видатна швидкість роботи — з XP Deus X35 можна працювати швидко, охоплюючи великі площі за менший час.

Всі ці унікальні характеристики роблять металошукач XP Deus X35 найкращим професійним приладом на сьогодні. А з огляду на бездоганну якість матеріалів виготовлення і збирання безпосередньо у Франції, вона не залишає конкурентам жодного шансу.

Особливості:

 • Можливість роботи на 35 частотах. Передбачено 5 основних робочих частот, із 7 можливими зсувами частотного діапазону: від 3.7 до 4.4 кГц, від 7.1 до 8.4 кГц, від 10.5 до 12.4 кГц, а також, від 15.2 до 17.8 кГц і від 23.5 до 27.7 кГц.
 • Регулювання сили струму накачування (TX) доступне на всіх частотах, а також на всіх, змінюваних діапазонах зміщуваних частот.
 • Два режими роботи. Normal або Boost Option — кожен режим, має 2 настроювані рівні потужності під час використанні частот від 3.7 кГц до 4.4 кГц.
 • Режим струму накачування, дає змогу суттєво збільшити силу випромінюваного сигналу від котушки. За допомогою такого примусового та контрольованого посилення, глибина виявлення на будь-якому датчику, істотно збільшиться (до 35%), ніж у разі використання режиму за замовчуванням.
 • TX Boost — спеціальний, форсований режим для підсилення проникнення випромінюваного сигналу в ґрунт для досягнення максимально можливої глибини виявлення в місці, де відбувається пошук. Однак, у такому глибинному режимі, споживання енергії в кілька разів більше, отже, час роботи будь-якої котушки, серії X35 — може бути зменшений до 6 годин, проти 12-14 годин роботи котушки у звичайному режимі.
 • Завдяки новому літій-полімерному акумулятору, загальний час роботи пошукових котушок серії X35, збільшився на середніх і високих частотах від + 10% до + 40%, у співвідношенні з попередньою серією 2.0-3.2, без вмикання форсованого режиму — TX Boost.
 • Завдяки високим частотам у 23-27.7 кГц, набагато покращився загальний поділ на метал, з'явилася гіперчутливість до кольорових об'єктів, що низько проводять, а також, до дуже маленьких кольорових цілей.
 • Серія X35 — стала ще тихішою і стабільнішою в експлуатації, ніж попередні версії прошивок, аж до версії 4.0


Блок керування XP Deus

Блок керування Deus XP має LCD-дисплей, керування здійснюється шістьма кнопками. Меню має широкий діапазон настроювання і показників, практично всі можливі з нині наявних у сучасних металошукачах.

XP Deus може працювати в частотному діапазоні від 3.7 до 81 кГц залежно від обраної котушки. Правильно підібрані частоти для бажаних цілей і відповідно до особливостей того чи іншого ґрунту можуть зробити пошук продуктивнішим.