0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Ліхтар Quantum Lucky LED COB + Мicro USB кабель (QM-FL4010)

Ліхтар Quantum Lucky LED COB + Мicro USB кабель (QM-FL4010) – Quantum
Ліхтар Quantum Lucky LED COB + Мicro USB кабель (QM-FL4010) – Quantum (вид 1)

Ліхтар Quantum Lucky LED COB + Мicro USB кабель (QM-FL4010)

В наявності
Код: 392249
Виробник: Quantum
414 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Ліхтар Quantum Lucky LED COB + Мicro USB кабель (QM-FL4010)

Налобний ліхтар Quantum QM-FL4010 LUCKY живиться вбудованим літій-полімерним акумулятором і забезпечує три режими освітлення: біле, червоне і біло-червоне світло, що миготить почергово.

Для керування ліхтарем можна використовувати традиційний кнопковий перемикач, розташований у верхній частині ліхтаря.

Вбудований акумулятор дозволяє використовувати ліхтар до 3 годин. Для заряджання є вхідний порт Micro USB та кабель.

Ліхтар оснащений функцією захисту від розрядження та перезарядження та індикатором стану зарядки акумулятора. Завдяки захисту акумулятора буде забезпечено довготривале його використання у безпечному режимі. Враховуючи водонепроникність ліхтаря, це ідеальний вибір для рибальства, кемпінгу, подорожі та інших видів активного відпочинку.

Заряджання: вставте один кінець USB-кабелю у вхідний USB-роз'єм виробу, а інший кінець підключіть до зарядного пристрою 5 В або порт USB 5 В для заряджання, індикатор заряджання світиться червоним світло під час процесу зарядки, а зелене світло світить, коли акумулятор повністю заряджений.

Режими освітлення, СВП: 120 лм (біле світло), 60 лм (червоне світло), що миготить почергово біле та червоне світло.

Основні характеристики Ліхтар Quantum Lucky LED COB + Мicro USB кабель (QM-FL4010)

Артикул QM-FL4010
Виробник Quantum
Длина 60 мм
Елементи живлення вбудований акумулятор, Li-Po
Защита вологонепроникний, пиловідштовхувальні
Источник энергии акумулятор
Колір чорний
Материал корпуса пластик
Модель Lucky LED COB + Мicro USB кабель
Тип налобний
Вага 53 г
Режимы максимальний, турбо, стробоскоп
Особливості захист від перезарядження, захист від перерозряду
Країна виробництва Китай
Яскравість 120 люмен
Джерело світла COB
Дальність світлового потоку 150 м
Безперервна робота до 3 г
Кількість встановлюваних елементів живлення 1
Кількість режимів яскравості 3
Гарантія, міс 12
Клас захисту IPX4
Також шукають недорогі, компактні
Спосіб заряджання micro USB

Відгуки про Ліхтар Quantum Lucky LED COB + Мicro USB кабель (QM-FL4010)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Ліхтар Quantum Lucky LED COB + Мicro USB кабель (QM-FL4010)

Немає запитань про цей товар.
Ліхтар Quantum Lucky LED COB + Мicro USB кабель (QM-FL4010) – Quantum
Ліхтар Quantum Lucky LED COB + Мicro USB кабель (QM-FL4010)
Код: Lucky LED COB + Мicro USB кабель
В наявності
414 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email