Ліхтар Brazzers BRPF-CF42/18
Ліхтар Brazzers BRPF-CF42/18 – Brazzers
Ліхтар Brazzers BRPF-CF42/18 – Brazzers (вид 1)
Ліхтар Brazzers BRPF-CF42/18 – Brazzers (вид 2)
Ліхтар Brazzers BRPF-CF42/18
В наявності
Код: 483865
Виробник: Brazzers
Оплата
Опис
Опис: Портативний ліхтар BRAZZERS BRPF-CF42/18 обладнаний сонячною панеллю потужністю 18 Вт та акумулятором LiFePO4 ємністю 42 Вт-год. Ліхтар оснащений двома знімними блоками по 3.2 В постійного струму, одним портом USB з виходом 5 В/2A і трьома 6-ватними світлодіодними лампами завдовжки 1 метр. Також є вбудований ліхтар потужністю 3 Вт. Ліхтар поставляється в комплекті із коробкою.
Характеристики:
- Сонячна панель: 18W
- Акумулятор: LiFePO4 42Wh
- Постійний струм: 2x3.2V
- Порт USB: 1x5V/2A
- Світлодіодні лампи: 3x6W, довжиною 1м
- Вбудований ліхтар: 3W
- У комплекті: коробка
Артикул BRPF-CF42/18
Виробник Brazzers
Елементи живлення вбудований акумулятор
Защита вологонепроникний
Источник энергии акумулятор
Колір коричневий
Материал корпуса метал, пластик
Модель BRPF-CF42/18
Оснащение power bank
Тип кемпінговий
Вес 670 г
Особливості час зарядки: близько 8 годин
Країна виробництва Китай
Яскравість 1000 люмен
Джерело світла LED
Дальність світлового потоку 200 м
Безперервна робота 15 г (в мінімальному режимі)
Гарантія, міс 12
Клас захисту IP65
Спосіб заряджання мережа, USB Type-C, сонячна панель
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%