0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Мікроскоп Sigeta MS-244 20x LED Bino Stereo (65234)

Мікроскоп Sigeta MS-244 20x LED Bino Stereo (65234) – Sigeta
Мікроскоп Sigeta MS-244 20x LED Bino Stereo (65234) – Sigeta (вид 1)
Мікроскоп Sigeta MS-244 20x LED Bino Stereo (65234) – Sigeta (вид 2)

Мікроскоп Sigeta MS-244 20x LED Bino Stereo (65234)

В наявності
Код: 469725
Виробник: Sigeta
2 712 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Мікроскоп Sigeta MS-244 20x LED Bino Stereo (65234)

SIGETA MS-244 LED 20x Bino Stereo — стереоскопічний мікроскоп початкового рівня за максимально комфортною ціною. Це досить працездатна модель кратності 20х від молодого оптичного бренду SIGETA. Формує детальне, контрастне і яскраве 3D зображення поверхні будь-якого предмета, висота якого не перевищує 7 см (робоча відстань приладу). Мікроскопами цієї моделі оснащуються дитячі розвиваючі центри, класи приватних шкіл і гімназій; з управлінням діти легко справляються самостійно.

Технічні характеристики:

  • Класифікація: стереоскопічний
  • Призначення: для навчання і хобі
  • Збільшення: 20x
  • Об'єктиви: однолінзові 2х
  • Окуляри: WF10x, схема Рамсдена
  • Поле зору на об'єкті: 7.9 мм
  • Фокусування: грубе, з допомогою механізму рейкової передачі
  • Робоча відстань: 70 мм
  • Підсвітка: верхня (відбитим світлом) світлодіодна, потужність лампи — 1 Вт
  • Живлення: від 2 батарейок AA

Конструктивні особливості:

  • Насадка: бінокулярна, пряма
  • Посадковий діаметр окулярів: 23.2 мм
  • Регулювання міжзіничної відстані: 55-75 мм
  • Предметний столик: стаціонарний (D = 50 мм), з підпружиненими затискачами і знімним диском
  • Матеріал корпусу: метал/ударостійкий пластик

Комплектація:

  • Мікроскоп
  • Окуляри — 2 шт.
  • Батарейки типу АА — 2 шт.
  • Пилозахисний чохол
  • Інструкція

Габарити:

  • Розміри упаковки: 17 x 13.8 x 25.6 см
  • Вага упаковки: 0.7 кг
  • Розміри мікроскопа: 10 х 13.4 х 25.2 см
  • Вага мікроскопа: 0.54 кг

Основні характеристики Мікроскоп Sigeta MS-244 20x LED Bino Stereo (65234)

Артикул 65234
Виробник Sigeta
Колір білий
Країна виробник Китай
Модель MS-244 20x LED Bino Stereo
Питание 2 x AA
Подсветка верхня (відбитим світлом) світлодіодна, потужність лампи — 1 Вт
Разміри 100 х 134 х 252 мм
Тип оптичний
Фокусировка грубе, з допомогою механізму рейкової передачі
Призначення навчальний
Вес 0.7 кг
Особливості поле зору: 7.9 мм
Комплектація окуляр 2 шт, пилозахисний чохол, батарейки аа (2 шт.)
Країна виробництва Китай
Класифікація стереоскопічний
Габарити упаковки 170 x 138 x 256 мм
Гарантія, міс 12
Збільшення мікроскопа 20x
Збільшення об'єктивів 2x
Насадка бінокулярна
Предметний столик стаціонарний (d = 50 мм), з пружними затискачами та знімним диском
Робоча відстань 70 мм

Відгуки про Мікроскоп Sigeta MS-244 20x LED Bino Stereo (65234)

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Мікроскоп Sigeta MS-244 20x LED Bino Stereo (65234)

Немає запитань про цей товар.
Мікроскоп Sigeta MS-244 20x LED Bino Stereo (65234) – Sigeta
Мікроскоп Sigeta MS-244 20x LED Bino Stereo (65234)
Код: MS-244 20x LED Bino Stereo
В наявності
2 712 грн.
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email