0
0
Кошик
В кошику немає товарів :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Мультитул Yato YT-76041

Мультитул Yato YT-76041 – YATO
Мультитул Yato YT-76041 – YATO (вид 1)

Мультитул Yato YT-76041

В наявності
Код: 392092
Виробник: YATO
363 грн.
Доставка Нова Пошта
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Кур'єрська доставка
Кур'єрська доставка
по Києву
Оплата

Опис Мультитул Yato YT-76041

Мультитул Yato YT-76041 — універсальний складаний інструмент із великою кількістю функцій, що є незамінним помічником під час різних робіт у домашньому господарстві, у гаражі, на дачі та на пікніку в лісі. Виготовлений із якісної нержавіючої сталі й алюмінію. Комплектований зручним чохлом.

Рекомендований для туристів, рибалок, мисливців.

Універсальний інструмент охоплює:

  • Кліщі
  • Ніж
  • Плоска викрутка
  • Хрестова викрутка
  • Пила
  • Кусачки
  • Напилок
  • Скребок
  • Відкривачка для пляшок

Основні характеристики Мультитул Yato YT-76041

Артикул YT-76041
Виробник Yato
Длина 160 мм
Колір помаранчевий
Модель YT-76041
Примечание Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України
Тип кишеньковий
Чехол в комплекте є
Вага 300 г
Країна виробництва Польща
Інструменти в комплекті Кусачки, Пила, Ніж, Скребок, Напилок, Відкривачка для пляшок, мала плоска викрутка, кліщі, хрестова викрутка
Кількість інструментів 9
Гарантія, міс 0
Також шукають недорогі, з відкривачкою

Відгуки про Мультитул Yato YT-76041

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Мультитул Yato YT-76041

Немає запитань про цей товар.
Мультитул Yato YT-76041 – YATO
Мультитул Yato YT-76041
Код: YT-76041
В наявності
363 грн.
Нещодавно переглянуті
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email