1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином у момент оформлення замовлення.
Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Угодою шляхом проставлення позначки у графі «З умовами Угоди згоден» при оформленні замовлення.
1.2. До відносин між Покупцем та Інтернет-магазином застосовуються положення ДК України про роздрібну купівлю-продаж (§ 1 глава 54), а також Закон України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 № 1023-XII та інші правові акти, прийняті відповідно з ними.
1.3. Покупцем може бути будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та оплатити замовлений ним товар у порядку та на умовах, встановлених цією Угодою, на території України.
1.4. Покупець відповідає за правильність заповнення всіх пунктів форми замовлення. У разі наявності помилок або надання неповних відомостей у полях “ПІБ” та “Адреса доставки”, з Інтернет-магазину повністю знімається відповідальність за виконання замовлення.
1.5. Адміністрація Сайту має право відмовити Покупцю у наданні Послуг у будь-який момент до отримання оплати без пояснення причин.
1.6. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди.
1.7. Ця Угода повинна розглядатися у тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, та повинна застосовуватись та тлумачитися відповідно до законодавства України.
1.8. Послуги вважаються повністю наданими Інтернет-магазином з моменту передачі товарів Покупцеві вибраним ним способом відправлення (див. умови доставки).
1.9. Згода на збирання персональних даних згідно із Законом України.
2.1 Повернення товару протягом 14 днів без слідів використання та збереження оригінальної упаковки. Цей розділ не стосується розділів "Побутова хімія", "Продукти харчування", "Медичне обладнання".

2.2. Доставка та оплата товару відбувається згідно з умовами зазначеними в розділі "Доставка / Оплата".

Увага! Відповідно до Закону України про Захист прав споживачів із змінами від 02.10.2012, парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну. При отриманні замовлення переконайтеся, що доставлений товар відповідає Вашому замовленню. Якщо товар відповідає замовленню ми звичайно повернемо вам кошти чи замінимо Товар (після відправки на нашу адресу). Товар не може бути повернений після факту хоча б одноразового використання або пошкодження упаковки.