0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Огляд бездротового стереоакустікі Microlab B77BT з приємним дизайном

Огляд бездротового стереоакустікі Microlab B77BT з приємним дизайном


Зміст

У минулому році компанія Microlab представила бездротову стереофонічну акустику B77BT - оновлення популярної моделі B77. Новинка відрізняється стильним дизайном, збільшеною потужністю і можливістю Bluetooth-підключення до джерела звуку (крім звичного проводового).

Технічні характеристики

Вихідна потужність2 × 32 Вт
Діаметр динаміків4 "+ 0,75"
Частотний діапазон50 Гц - 20 кГц
Співвідношення сигнал / шум> 75 дБ
поділ каналів> 50 дБ
Підключення до джерел звукуBluetooth 4.0, 2 RCA
харчуваннявід мережі 220 В
матеріалиМДФ, пластик

Упаковка і комплектація

Microlab B77BT поставляється у великій картонній коробці з зображенням пристрою. Щільний картон і пінопластові вставки надійно захищають вміст - за збереження колонок при доставці можна не переживати.

У комплекті з колонками поставляються кабель 2 × RCA - миниджек 3,5 мм для підключення проводового джерела звуку і 4-контактний кабель для з'єднання сателітів між собою. Крім того, в коробці знаходиться керівництво користувача і гарантійний талон.

У комплекті є все необхідне для використання пристрою. Додати можна було б хіба що кабель 2 × RCA - 2 × RCA.

Зовнішній вигляд

Акустична система виконана з поєднання МДФ і пластика з різними покриттями. Бічні частини являють собою пластини з МДФ значної товщини, покриті плівкою «під дерево». Товщина стінок зменшує кількість спотворень і паразитних резонансів, а покриття додає системі класичний вигляд. Центральні частини (верхня, фронтальна і нижня) покриті штучною шкірою з великою текстурою. Покриття, звичайно, не обдурить уважного користувача, але і дешево теж не виглядає. Стики деталей акуратні, слідів клею немає.

Динаміки, розташовані на передній частині, закриті панелями із захисною сіткою. Натяг сітки здатне захистити мембрани від випадкових механічних впливів, однак цілеспрямовано продавлювати її не варто.

Під сіткою, що кріпиться на чотирьох ніжках, розташований 4 "динамік з паперової мембраною і 0,75" тканинний купольний твіттер. У правій нижній частині правого сателіта (на фото - ліворуч) знаходиться регулятор гучності, поруч з яким розташований індикатор роботи. Хід регулятора плавний, без сходинок. Зусилля - невелике, але достатня для виключення випадкових дотиків. При встановленій захисній сітці регулятор гучності практично стосується її краю, що знижує зручність його використання. Без сітки такої проблеми не виникає, та й сама система виглядає більш солідно. Передня грань має невеликий скіс, роблячи підставу трохи більше масивним візуально.

У верхній частині сателітів знаходиться отвір фазоінвертора. Під ним на правому сателіті знаходиться радіатор, нижче якого розташовуються основні елементи управління системою. Тут присутні: регулювання Treble і Bass (мають більш тугий хід, ніж регулятор гучності), 4-контактний роз'єм для підключення межблочного кабелю, 2 RCA-роз'єми для підключення джерела звуку, вихід кабелю живлення (БП у системи вбудований) і перемикач живлення. У нижній частині лівого сателіта розташована панель з 4-контактним роз'ємом для підключення межблочного кабелю.

В цілому, акустична система виглядає стильно й охайно. Завдяки стилізації під дерево і шкіру дизайн можна назвати класичним. Приємно, що при відносно невеликій вартості системи пристрій демонструє хорошу якість збірки і відсутність огріхів.

Експлуатація та звук

Для приведення Microlab B77BT в робочий стан необхідно застромити кабель живлення в розетку (220 В), з'єднати сателіти комплектним кабелем і перевести перемикач живлення в робочий стан. Праворуч від регулятора гучності синім кольором почне блимати індикатор роботи, і система перейде в режим пошуку Bluetooth-з'єднання.

Система визначається як B77 BT, підключення не вимагає пароля.

Підключення до двох пристроїв одночасно не підтримує - для сполучення колонок з новим джерелом звуку необхідно відключитися від першого Bluetooth-джерела.

Для підключення проводового джерела звуку потрібно підключити кабель в роз'єм 3,5 мм і відключити Bluetooth на бездротовому джерелі звуку, якщо система була з ним пов'язана. Індикатор роботи змінить колір на фіолетовий.

При середньому положенні регулятора «Treble» високі частоти, що відтворюються 0,75 "купольним твіттером, мають непоганий балансом і радують відсутністю чутних (на адекватних показниках гучності) спотворень. Композиції слухаються чіткими і детальними. Більш того, любителям чіткого і повітряного звуку можна трохи (не більш 10-15 градусів) повернути регулятор «Treble» вправо від середнього положення. На великих значеннях звук стає занадто шиплячим і різким, так що захоплюватися не варто.

Діапазон середніх частот демонструє відсутність критично різких перекосів, однак композиціям трохи не вистачає тіла. Ситуацію можна спробувати виправити системним еквалайзером, попрацювавши з областями в районі 3 кГц і 600 Гц.

Внаслідок відносно невеликих розмірів основного динаміка діапазон низьких частот при середньому положенні регулювання «Bass» недостатньо акцентовано, басові лінії читаються гірше, ніж хотілося б, бас-бочка звучить недостатньо пружно. На жаль, спроби компенсувати недолік низьких частот регулятором призводять до появи низькочастотних спотворень і характерного гулу, що маскує звукову картинку.

Завдяки довгому міжблочний кабель у користувача є можливість рознести сателіти досить далеко один від одного для створення широкої стереопанорами.

Запас гучності дуже великий - при крайньому положенні регулювання гучності знаходитися поруч з акустичною системою вкрай неприємно. Сумарної потужності точно вистачить на житлову кімнату або офісне приміщення.

підсумки

Microlab B77BT - щодо компактна стереосистема з середнім звуком і приємним зовнішнім виглядом. Вона підійде для прослуховування музики «без претензій на Hi-Fi», перегляду фільмів і інших мультимедійних завдань. Любителям густого і об'ємного баса слід послухати систему перед покупкою - можливо, вона їх не влаштує. Алгоритм підключення ускладнює швидку зміну джерел звуку, але робить підключення максимально простим для недосвідченого користувача.

В цілому, враховуючи ціну пристрою (в районі 6000 рублів на момент підготовки огляду), до системи можна придивитися, якщо ви не захоплюєтеся колекціонуванням FLAC і віддаєте перевагу класичному дизайн.