0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

ВідеообладнанняВідео та аудіообладнання в інтернет магазині EuroHim.com.ua

 

 Щоб отримати прекрасну якість відео та звуку під час перегляду кіночи та серіалів, чи для створення власного контенту в Youtube, необхідно вибрати якісне обладнання. У нашому інтернет магазині EuroHim.com.ua Ви знайдете широкий вибір відеообладнання - від фільмів до спеціального обладнання для класу.

 

Відеообладнання в інтернет магазині EuroHim.com.ua

У нашому інтернет магазині EuroHim.com.ua ми пропонуємо широкий вибір систем відеоспостереження, відеокамер та інших елементів відеообладнання як до закладів громадського харчування, до офісів, так і до приміщень з високими вимогами до якості відеопотоку.

 

Аудіообладнання в інтернет магазині EuroHim.com.ua

У нашому інтернет магазині EuroHim.com.ua ми пропонуєємо високоякісне аудіообладнання різних класів. Від компактних колонок для дому та автомобілі до професійного обладнання для клубів, банкетних залів і театрів.► Які переваги придбання відео та аудіообладнання в інтернет магазині EuroHim.com.ua?

Однією з головних переваг є можливість вибору з широкого асортименту якісного відео та аудіообладнання. У нас є як відомі бренди, так і бюджетні аналоги які ніяк не поступаються за якістю. Крім того, в інтернет магазині EuroHim.com.ua є система знижок та акцій, що дозволяє купити потрібне обладнання за зниженою ціною.► Які типи відеообладнання можна придбати в інтернет магазині EuroHim.com.ua?

У нас ви можете придбати системи відеоспостереження на будь-який смак та бюджет, камери, монітори та мультимедіа проектори для конфереційних залів та бізнес-центрів, а також класичні та інтерактивні дошки для проведення уроків.► Яку роль відіграє якість звуку в аудіообладнанні?

Висока якість звуку дозволяє відчути повний спектр звукової карти і насолоджуватися якісним звуком. У нашому інтернет магазині EuroHim.com.ua ви знайдете як компактні портативні колонки, так і професійне обладнання зі звукозапису, яке ви використовуєте для створення музики.

 


 
Найменування товару Характеристики Ціна
Відеокарта Nvidia GDDR5, 4GB, PCI Express 3.0 x16 ₴10 000
Відеокамера Canon 1920 x 1080, Full HD, Wi-Fi, NFC, HDMI ₴12 000
Колонка Bluetooth JBL 40 Вт, Bluetooth 4.2, водозахист ₴3 000
Розгорнути