0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Abus AirBreaker: Ідеальний шолом для максимальної безпеки на велосипеді

Abus AirBreaker: Ідеальний шолом для максимальної безпеки на велосипеді

Abus AirBreaker - відмінний шолом, що забезпечує відмінну вентиляцію в легкому і низкопрофильном корпусі.

  • Плюси:  круто, світло, зручно.
  • Мінуси:  Топова ціна

Buy now from {merchant} ({price}), {merchant} ({price}), and {merchant} ({price})." data-checked="true" style="margin-bottom: var(--space-md); font-size: 16px; line-height: var(--baseline); word-break: break-word; border-radius: 0px; padding: 0px; color: rgb(29, 29, 29); font-family: Roboto, " helvetica="" neue",="" helvetica,="" arial,="" sans-serif;="" outline-width:="" 0px="" !important;"="">

Загальна форма AirBreaker така ж, як   Abus GameChanger,  Abus Aventor,  який ми розглядали в минулому році.  дуже сподобався. Велошоломи мають тенденцію бути важче більшості інших, а вентиляція зазвичай порушена, тому з'явився AirBreaker. Наша тестова модель середнього розміру важить всього 214 г і має такий же рівень вентиляції.

Вентиляція AirBreaker - його краща особливість. Це внутрішня конструкція (що означає, що зовнішня оболонка постійно з'єднана з внутрішнім пінополістиролом) з тим, що Abus називає структурним армуванням ActiCage - по суті, пластиковий каркас всередині EPS, ідея полягає в тому, що у вас можуть бути великі вентиляційні отвори без безпеки шолома . скомпрометовані. Багато інші бренди роблять щось подібне.

Шолом Abus Airbreaker - back.jpg

Складна внутрішня форма (можливо, через використання розбірних інструментів у виробничому процесі, але давайте не будемо занадто зациклюватися на цих деталях) дозволяє потоку повітря текти над вашою головою під час їзди. Ви отримуєте великі отвори спереду і зверху, а також глибокі канали, що йдуть попереду назад.

Шолом Abus Airbreaker - side.jpg

 Abus називає це своєю системою «примусового повітряного охолодження», тому що в наші дні все повинно мати технологічне назву. Якщо від інших шоломів вам здається, що вам некомфортно жарко і потіє, AirBreaker може здивувати вас пропонованої ступенем вентиляції. Якщо ви все ще починаєте горіти на підйомі, ви можете налити воду в грати у верхній / задній частині шолома, і вона потече по всій вашій голові, щоб охолодити вас.

Система підгонки Zoom Ace добре підходить для самих різних форм голови. Колиска ззаду пропонує 2,7 см руху вгору / вниз, і ви можете вибрати з трьох різних точок кріплення на кожному з дужок, з 1,5 см між двома крайніми точками. Ви регулюєте герметичність за допомогою клацання, який легко повертається навіть у рукавичках.

Шолом Abus Airbreaker - stretch system.jpg

Усередині шолома не так багато набивання, але вона дуже ефективна. На відміну від звичайних язичків на липучках, цільна накладка утримується на місці пластиковим болтом всередині центрального вентиляційного каналу і фіксаторами люльки на дужках. Відносно невелика кількість точок кріплення означає, що набивка в значній мірі плаває всередині шолома. Це може здатися дивним, але працює відмінно. Одна частина набивання досягає ширини чола, допомагаючи запобігти капання поту в очі по всій поверхні очок, і все це дуже швидко сохне.

Шолом Abus Airbreaker - inside.jpg

М'які і легкі ремені зручні, а бічна частина особи має незвичайний профіль: передня кромка товщі інших. Абус каже, що це допомагає зупинити будь-тріпотіння, хоча я не можу сказати, що це те, з чим я коли-небудь стикався, навіть на найшвидших спусках.

Замість використання пластикових роздільників передня і задня частини ременя зшиті разом у місці з'єднання нижче вух, що дозволяє заощадити кілька грамів і уникнути подвійного шару під підборіддям. Це особливість дизайну, запозичена у GameChanger. Це означає трохи меншу настройку, ніж зазвичай, але у нас є кілька людей, щоб випробувати цей шолом, і це нікого не турбувало.

Шолом Abus Airbreaker - clip.jpg

Як не дивно, ви можете повністю зняти ремені з шолома, щоб випрати їх вручну; ви просто викручуєте маленькі металеві анкерні стержні з їх пластикових корпусів. Це зручно, якщо ви хочете замочити ремінці в мильній воді після дійсно пітною їзди.

Ще одна особливість, про яку варто згадати, - це місце для зберігання окулярів. Я випробував півдюжини пар окулярів з цим шоломом, і всі вони надійно увійшли в порти. Ніяких турбот.

Ми не перевіряємо шоломи на безпеку на тій підставі, що всі, що є на ринку, вже відповідає стандартам, що діють в країнах, в яких вони продаються. Однак, якщо вас цікавить  MIP  , вам не пощастило, тому що Abus не пропонує AirBreaker з цією технологією. 

Ще одна річ, яку ми не перевіряємо, - це аеродинаміка.  Абус каже, що AirBreaker пропонує «максимальну вентиляцію на повільних, гірських етапах і оптимальну аеродинаміку на швидких, плоских етапах» завдяки стільникового структурі, що закриває вентиляційні отвори у верхній частині шолома.  Це називається «многоскоростной дизайн».  Він трохи схожий на перфоровані панелі «  Аерос еткі» на шоломі Giro Synthe  . 

Шолом Abus Airbreaker - top detail.jpg

Abus каже, що технологія Multi Speed розроблена для забезпечення плавного повітряного потоку, дозволяючи відводити тепло, хоча вона не надає ніяких аеродинамічних даних, що підтверджують цю заяву.  AirBreaker досить низькопрофільний і виразно пропонує високий рівень вентиляції, але якщо аеродинаміка є вашим пріоритетом номер один, вам майже напевно краще звернутися до GameChanger.

Його роздрібна ціна в 230 фунтів стерлінгів - це, звичайно, чимало витратити на велосипедний шолом.  Багато за такою ціною поставляються з технологією MIPS, але багато хто цього не роблять -  Catlike  Kilauea  за 220 фунтів  стерлінгів  і  Trenta 3K Carb on  за 265 фунтів стерлінгів  є двома прикладами з тих, які ми недавно розглянули.  AirBreaker дійсно має деякі дуже хорошими функціями, і ви можете подумати, що за пропонований рівень охолодження варто платити, хоча, як завжди у випадку з шоломами, ви можете отримати щось майже таке ж гарне за невелику частину ціни.

В цілому, Abus AirBreaker - відмінний шолом, який забезпечує чудову вентиляцію при дуже невеликій вазі. Його ціна наближена до верхнього рівня ринку, але якість відмінна.

ВЕРДИКТ

Класна і легка кришка; вища продуктивність, вища ціна!